výhodný nákup

Plechové disky na auto

Disky sú investícia na viacero rokov preto by mali byť kvalitné a pôsobiť atraktívne. Dnes už jednoducho nestačí, aby bolo auto len pojazdné, je nutné i to, aby dobre vyzeralo. K správnemu výzoru jednoznačne napomáhajú i disky. Stretnúť sa môžete s niekoľkými typmi. Jednou z možností sú napríklad hliníkové, ktoré sú vyrobené z ľahkých zliatin a sú zvyčajne skutočne atraktívne.

Špeciálnym variantom sú disky chrómové. Tie sú oproti hliníkovým lesklé a nadobúdajú tak luxusný vzhľad. Najčastejšie využívané sú hliníkové pretože sú i ľahké a dokážu zlepšiť jazdné vlastnosti.

Naproti tomu plechové disky sú najklasickejšie.

Ich výhodou je zvyčajne cena, ale z hľadiska vzhľadu za hliníkovými a chrómovými, určite zaostávajú. Ľudia ich zvyčajne kupujú na staršie autá alebo na autá, ktoré tak často nevyužívajú. Zakúpiť ich môžete v kamenných obchodoch alebo na internete. Ich cena na internete, je zvyčajne výhodnejšia. Ušetriť pár eur je možné aj na slovenských a zahraničných bazároch. Ak budete mať skutočne šťastie a zakúpite správne disky, dokážu poslúžiť ako nové.

Mohlo by Vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Pneumatiky a doplnky a označený , , . Záložka je tu.

Comments are closed.